3 nejčastější místa, kde najdete v noci herce po festivalu

Herce, režiséry, scénáristy a producenty často spojuje jedna věc a tou je bohémství a párty až do brzkých ranních hodin. Filmové festivaly často vybízí k oslavám, setkání a společenským akcím. Vyrážíte na nějaký festival a chtěli byste potkat některého vašeho idola na živo? Pojďme se podívat na to, jaké nejčastější místa lidé z filmu po festivalech navštěvují. 

Kasina

Doporuceny obrazek 3 nejcastejsi mista kde najdete v noci herce po festivalu Kasina - 3 nejčastější místa, kde najdete v noci herce po festivalu

Luxusní životy celebrit jsou často spojovány se zábavou v přepychových kasinech a dekadentním způsobem života. Filmové festivaly k tomuto typu zábavy přímo vybízí. Odehrávají se totiž často ve větších městech, ve kterých se právě podobné podniky nachází. Herci si samozřejmě mohou zahrát i v pohodlí hotelu na Playamo no deposit bonus, ale často spíše volí možnost zahrát si živou hru a poznat své kolegy, soky, režiséry a nové přátele.

Bary

Doporuceny obrazek 3 nejcastejsi mista kde najdete v noci herce po festivalu Bary - 3 nejčastější místa, kde najdete v noci herce po festivalu

Pořádný bar s dobrými míchanými drinky. To je přesně to, co může přijít vhod ať už jako způsob oslavy k získání nějakého ocenění na filmovém festivalu a nebo k tak zvaně “zapití žalu” v případě, že žádné ocenění filmovému štábu nebylo uděleno. 

Kolem filmových festivalů najdeme mnoho barů ať už v různých mobilních stáncích a nebo i pěkných stálých barech v budovách města.

Kluby

Doporuceny obrazek 3 nejcastejsi mista kde najdete v noci herce po festivalu Kluby - 3 nejčastější místa, kde najdete v noci herce po festivalu

Pokud se získá nějaké ocenění, často to jde celý filmový tým oslavit do nějakého blízkého klubu. Můžete tak své oblíbené herce, herečky, režiséry a nebo producenty vidět tančit jak na známé hity, tak i nějaké písně lokálních umělců. Záleží, do jakého žánru se zrovna jejich párty trefí.  Pokud jsou ve městě, kde se koná filmový festival, i právě nějaké takové kluby, rozhodně do nich zkuste večer nahlédnout a třeba tam potkáte svůj idol. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top