turistickyfilmfestival.cz

Akční jízdenky české dráhy

Turistický film festival 2016Jak stornovat či vrátit jízdenku u Českých drah? – Cesta

Včasné jízdenky do Vídně čeká podzimní zlevnění. 27.9.2017 - 10:38. Podzimní návštěva Vídně komfortním rychlovlakem railjet nebo mezistátním expresem EuroCity bude na podzim výhodnější. České dráhy s rakouským partnerem připravily podzimní zlevnění Včasné jízdenky Evropa do Vídně.

České dráhy, a. s. | Včasné jízdenky do Vídně čeká

Jednorázová jízdenka Pro jednu cestu tam, zpáteční nebo samostatná místenka Časové jízdenky Pro celodenní nebo pravidelné cestování po ČR Nostalgické vlaky Jízdenky pro zvláštní historické vlaky ČD Jízdenky pro skupiny Skupinové slevy a objednávky pro společné cestování In Karta Nákup In Karty a slevových aplikací Věrnostní program Body za každý nákup v e

České dráhy změnily výpočet slev, zahrnou i akční jízdenky akční jízdenky české dráhy

z jízdenky VJE poskytujeme po území ČR slevy pro děti do 15 let, studenty do 26 let (s průkazem ŽZ ČR nebo ISIC) a pro cestující 65+. do Německa, Rakouska, Švýcarska, Dánska, Nizozemska a Belgie je možné k jízdence pro dospělého zakoupit i jízdenku pro doprovázené dítě (syn, dcera, vnučka, vnuk) do věku 15 let za velmi

České dráhy začnou prodávat své nejlevnější jízdenky i na

Přes. Přes. + Přes Prohodit Odkud/Kam Odjezd Příjezd. Vyberte

E-shop | České dráhy

České dráhy se brání, že výpočet slev z kilometrového tarifu původně posvětilo ministerstvo dopravy.

Vázaná, Flexi základní nebo výhodná. České dráhy

Spojení a jízdenka

Zvláštní jízdné ZTP a ZTP/P | České dráhy

Flexi zvýhodněné jízdenky je možné zakoupit jen pro 2. třídu na vybraných tratích, a to pouze jako jednosměrné jízdenky. Slevy na Flexi zvýhodněné jízdenky jsou poskytovány držitelům In Karet se zákaznickými aplikacemi IN 25 nebo IN 50 a také všem cestujícím s nárokem na Zvláštní jízdné.

Images of akční jízdenky České dráhy akční jízdenky české dráhy

Vyhledané spojení již není k dispozici. Proveďte prosím nové hledání. Zpět. Mapa stránek Kontakty Hledání na webu. Copyright 2012 - České dráhy, a.s.

České dráhy, a. s. | Akční jízdenky ČD TIP do Vídně budou

Pro zakoupení jízdenky musíte mít v prohlížeči zapnuté cookies. Zpět. Mapa stránek Kontakty Hledání na webu. Copyright 2012 - České dráhy, a.s.

Dráhy vydělají na studentech a důchodcích víc než na plně

České dráhy změnily názvy jízdenek letos v únoru. Místo dřívějších typů akční či superkační jsou nově jízdenky Flexi, Flexi zvýhodněná a Vázaná. Cílem bylo podle ČD zjednodušení celého systému nákupu a usnadnění nákupu nejlevnější jízdenky.

Nákup jízdenky | České dráhy, a.s.

Peníze za jízdenky zaplacené ČD Kreditem se v případě včasného storna ihned připíší zpět na váš účet ČD Kredit. Jízdenka koupená u pokladny. Když si koupíte jízdenku u pokladny několik dní předem, tak ji můžete bez storno poplatku vrátit až do půlnoci dne, který předchází prvnímu dni platnosti jízdenky.

České dráhy začnou prodávat své nejlevnější jízdenky i na akční jízdenky české dráhy

Akční jízdenky na vlak, nejlevnější jízdenky do Prahy, do Brna a do Ostravy, srovnávač jízdenek, levné jízdenky a slevy na vlak pro studenty, rodiny a důchodce, akce vlakových a autobusových dopravců. Přehled jak levně cestovat a nejlevnější ceny jízdenek.

Slevy na vlak 2019 → České dráhy, Regiojet, akční jízdenky

Tiskové zprávy Akční jízdenky ČD TIP do Vídně budou na eShopu v prodeji od pondělní čtrnácté hodiny. 20.3.2009 - 11:18 V pondělí 23. března ve dvě hodiny odpoledne zahájí České dráhy prodej jízdenek ČD TIP do Vídně.

Flexi zvýhodněná jízdenka | České dráhy

České dráhy změnily názvy jízdenek letos v únoru. Místo dřívějších typů akční či superkační jsou nově jízdenky Flexi, Flexi zvýhodněná a Vázaná. Cílem bylo podle ČD zjednodušení celého systému nákupu a usnadnění nákupu nejlevnější jízdenky.

České dráhy kopírují konkurenci, akční jízdné bude platit

Právě v tomto období proto nabízejí České dráhy akční jízdenky ČD Tip Advent Wien a ČD Tip Advent Dresden. Jízdenky bude možné koupit prostřednictvím eShopu ČD, a to v předprodeji už od této neděle. Obě nabídky platí pro období 26. listopadu do 23. prosince.  • poštovní spořitelna investování
  • tvoje tvar ma znamy hlas vera spinarova
  • dodavky bazos
  • so far překlad
  • bakaláři dubí
  • přání k narozeninám pro ženu 50
  • palacinky z bílků
  • tv prima výměna manželek
  • ordinace v růžové zahradě 2 775 díl
  • úřad práce valašské meziříčí otevírací doba
©reated by

Honza Zíka

, all rights reserved.