turistickyfilmfestival.cz

Dpmhk jízdní řády do mobilu

Turistický film festival 2016Jízdní řády | Dopravní podnik města Hradce Králové

dpmhk jízdní řády do mobilu
Mobilní jízdenka - objednání pomocí SMS Jízdenka za 25,-Kč vč. DPH, přestupní na 45 / 60 min.* 1. Cestující napíše SMS ve tvaru: HK Cena této objednací SMS je zpoplatněna jako běžná SMS dle tarifu daného operátora. 2. SMS odešle cestující na číslo 90230 Číslo je …
Jízdní řády a dokumenty ke stažení - dpmp.cz

Jízdní řády MHD Liberec. kliknutím na číslo otevřete aktuální zastávkový jízdní řád linky. V detailu jsou pak zobrazeny všechny dostupné varianty podle data platnosti jízdního řádu.
Jízdní řády | Dopravní podnik města Hradce Králové

dpmhk jízdní řády do mobilu
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. ok
Jízdní řády - dpo.cz

Jízdní řády do mobilu ; Aplikace JRm2 (Jízdní řády pro mobilní telefony) je aplikace pro vyhledávání a zobrazování jízdních řádů MHD a je určena pro telefony podporující Javu (J2ME, CLDC-1.0, MIDP-2.0) . Pokud je velikost aplikace větší jak 64Kb, musí telefon podporovat zpracování aplikací s velikostí nad 64Kb.
Jízdní řády IDOS do mobilu: aplikace na mobilní telefony

Hradecká kulturní a vzdělávací společnost s.r.o.-www.hkinfo.cz-www.adalbertinum.cz Největší přehled kulturních událostí ve městě a okolí, pravidelné výstavy s vernisážemi, předprodej vstupenek, dobíjení a vyřízení městské karty, prodej jízdních řádů.
IDOS pro mobilní telefony | IDOS.cz - IDOS.cz | IDOS.cz

Dopravní podnik města České Budějovice (DMPCB) zajišťuje nejen řadu linek, které zajišťují spojení po celém městě, ale nabízí i další služby jako reklamu, servis vozidel apod.
MHD Hradec Králové jízdní řád

Zastávkové jízdní řády MHD Hradec Králové Jízdní řády od 30.9.2019 Linka Platnost Jízdní řády ve formátu PDF Významné stanice Trolejbusové linky 1 od 2.2.2019 jízdní řády ve formátu pdf TERMINÁL HD- HLAVNÍ NÁDRAŽÍ - OD TESCO a ATRIUM - Střelnice - Lipky - Heyrovského - NOVÝ HRADEC KRÁLOVÉ - KLUKY
Jízdní řády MHD v Hradci Králové - doprava.dpmhk.cz

dpmhk jízdní řády do mobilu
Preferujeme hledání dopravního spoje přes IDOS jízdní řády vlaků a autobusů včetně pravidelných linek městské hromadné dopravy pro jednotlivá města České republiky. Tento konkrétní článek se týká hlavně tohoto tématu: Jízdní řády IDOS do mobilu: aplikace na mobilní telefony zdarma!.
Zastávkové jízdní řády | Dopravní podnik města Hradce Králové

KINO 2. díl Single Man: Úhel pohledu; OnaDnes Charlotta pokračuje ve stopách táty Gotta; Zprávy Jezulátko tmavé pleti. Uráží německé tradice?
Jízdní řády IDOS.cz

Pro nákup částečně integrované mobilní jízdenky - tzv. SMS jízdenky pošlete SMS zprávu ve tvaru MDJ na číslo 90206.Jízdenka stojí 20 Kč (+ cena SMS zprávy dle Vašeho tarifu u operátora), je přestupní a platí 60 minut jen v zóně 101 a to jak u spojů Dopravního podniku města Ústí nad Labem a.s., (DPmÚL), tak u spojů Dopravců Ústeckého kraje (DÚK).
Jízdní řády, MHD - Cestování, pohostinství - Hradec

Jízdní řády a dokumenty ke stažení Změna umístění jízdních řádů. Jízdní řády do mobilu jsou nově zde. Jízdní řády v PDF ke stažení jsou nově zde. Informace o SMS jízdenkách. Letáček ke stažení (pdf, 160 kB) Skládačka ke stažení (pdf, 220 kB)
Jízdní řády IDOS.cz

Jízdní řády do mobilu ; Aplikace JRm2 (Jízdní řády pro mobilní telefony) je aplikace pro vyhledávání a zobrazování jízdních řádů MHD a je určena pro telefony podporující Javu (J2ME, CLDC-1.0, MIDP-2.0) . Pokud je velikost aplikace větší jak 64Kb, musí telefon podporovat zpracování aplikací s …
Dopravní podnik města Děčína,a.s. *Jízdní řády do mobilu*

Zastávkové jízdní řády MHD Hradec Králové Jízdní řády od 30.9.2019 Linka Platnost Jízdní řády ve formátu PDF Významné stanice Trolejbusové linky 1 od 2.2.2019 jízdní řády ve formátu pdf TERMINÁL HD- HLAVNÍ NÁDRAŽÍ - OD TESCO a ATRIUM - Střelnice - Lipky - Heyrovského - NOVÝ HRADEC KRÁLOVÉ - KLUKY


  • povodí moravy datová schránka
  • dlouha videa online
  • kelly family aktuálně
  • dlouhodoba predpoved pocasi jablonec nad nisou
  • predpoved pocasi libeznice
  • ceská televize marie terezie
  • dopravní info strakonice
  • elysium cz dabing ulozto
  • cesky rozhlas platba
  • datova schránka
©reated by

Honza Zíka

, all rights reserved.