turistickyfilmfestival.cz

Golf česká televize

Turistický film festival 2016

Hry — Déčko — Česká televize golf česká televize
Nejnovější články z rubriky Golf na sportovním webu České Televize. I druhé kolo obešla česká hráčka na 72 úderů a cutem prošla těsně o jednu ránu. V polovině soutěže se dělí o 57. místo. Golf

Golf – ČT sport – Česká televize
Slavia jako motivace do sezony. Ta bude pro mě možná poslední, přemítá Koudelka. Jestli naplní přání, aby si vedl v novém ročníku Světového poháru stejně jako jeho oblíbená fotbalová Slavie, si není jist.

ČT sport – Česká televize
česká golfová federace, golf, golfová hřiště, golfové turnaje, soutěže, žebříčky, zprávy

Česká golfová federace golf česká televize
Záznam ze třetího ročníku mezinárodního golfového turnaje žen, který se konal v Golf resortu Konopiště Přidat do osobního programu Nastavit připomenutí video Délka: 20 minut P ST HD

Golf — Česká televize golf česká televize
Internetové hřiště České televize pro malé i velké děti.

TV program: 13. 11. 2019 — Česká televize
Nejnovější články z rubriky Serie A Fotbal na sportovním webu České Televize

V českých zemích byl přes čtyřicet let u moci komunistický režim, když byla v Římě svatořečena česká princezna. Papež Jan Pavel II. chtěl původně přijet do Prahy, to mu však komunisté neumožnili.

TV program: Golf — Česká televize golf česká televize
Záznam z průběhu 6. ročníku mezinárodního golfového turnaje mužů z Golf Resortu Albatross Přidat do osobního programu Nastavit připomenutí video Délka: 258 minut ST HD

ČT24 — Nejdůvěryhodnější zpravodajský web v ČR — Česká golf česká televize
Záznam z průběhu 6. ročníku mezinárodního golfového turnaje mužů z Golf Resortu Albatross

Tour de France – ČT sport – Česká televize
Po sedmém z osmi kol si znovu pohoršila a klesla na dělené 39. místo, přesto se může radovat z toho, že prošla cutem. Klára Spilková jako jediná česká golfistka pokračuje na hřišti v americkém Pinehurstu, neboť Karolína Vlčková se do postupové osmdesátky nevešla. Se skóre +23 skončila na 89. příčce.