turistickyfilmfestival.cz

Petr král cesky rozhlas

Turistický film festival 2016Lidé stanice | Český rozhlas Sever

Přehrávač stanice Český rozhlas Radiožurnál (zpravodajství a publicistika)
Galerie: Petr Král | ČRo Radiožurnál - rozhlas.cz

petr král cesky rozhlas
Životní motto:Vždycky se snažím dělat věci správně… Ale jsem jenom člověk.Co dělám v rozhlase:Od pondělí do pátku mluvím do mikrofonu a moderuji Dopolední Radiožurnál. Na Radiožurnálu zároveň pracuji jako hudební dramaturg.Petr Král v úterý 2. dubna odpovídal na vaše otázky. Zajímá vás, jak se vybírá hudba na Radiožurnál a co všechno tomu předchází?
Překládal Seiferta i Bretona. Spisovatel a esejista Petr

Český rozhlas Radiožurnál. play. Hledat. play. Český rozhlas Radiožurnál -PŘEHRÁT. R.E.M. IMITATION OF LIFE Moderuje Petr Král. 10:00 Zprávy Z domova i ze světa. Sport, Zelená vlna a počasí. O dopravní situaci informujte na bezplatné lince 800 553 553. 09:55
Živé vysílání - rozhlas.cz

Petr Šrámek. Halina Pawlowská. Ivana Veselková. Lucie Výborná. Mirek Černý. Jan Bumba. Pavel Sladký. Michael Rozsypal. Veronika Štefanová. Petr Král. Český rozhlas Zprávy Stanice Newslettery Vše na webu A-Z Rozhlasový poplatek. Sledujte nás Facebook Twitter Youtube Instagram LinkedIn. Český rozhlas.
Petr Král: Vysílat živě je adrenalin, všechno se to rodí

Český rozhlas tvoří mnoho tváří. Český rozhlas – to jsou moderátoři, redaktoři, technici, zvukaři, programátoři a mnoho dalších profesí. Prohlédněte si, kdo pro vás připravuje program, web a vysílání stanic. Hledáte někoho konkrétního? Zadejte jeho jméno do vyhledávače.
Tváře Radiožurnálu: Petr Král - YouTube

Internetové stránky rozhlasu veřejné služby Český Rozhlas. Jsme všude, kde se něco děje – od nejmenších obcí po krajské město.
Farley Mowat: Vlci - vltava.rozhlas.cz

petr král cesky rozhlas
Český rozhlas: zprávy, rozhovory, kultura, historie i věda. Martin Růžek na rozhlasového Leara vzpomínal jako na jeden z nejnáročnějších úkolů své kariéry, byl pro něj mimořádně fyzicky i emocionálně vyčerpávající.
Petr Král | autor(ka) | 1 | iROZHLAS - rychlé a spolehlivé

Bačkorový astronom sedí doma v teple a robotickou observatoř ovládá na dálku, aby nemusel na mráz Dnes si v Českém rozhlase Hradec Králové povídáme o bačkorové astronomii, protože tak se jmenuje i nová kniha astrofotografa Zdeňka Bardona z Rasošek u Hradce Králové.
Český rozhlas Radiožurnál - PŘEHRÁT | radia.cz

Český rozhlas Radiožurnál, dříve Český rozhlas 1 – Radiožurnál, je celoplošná veřejnoprávní stanice Českého rozhlasu se zaměřením na aktuální zpravodajství a publicistiku. Každou půlhodinu stanice vysílá zprávy a dopravní zpravodajství Zelenou vlnu .
iRadio - audioarchiv a živé vysílání Českého rozhlasu

Český rozhlas Radiožurnál. play. Hledat. play. Český rozhlas Radiožurnál -PŘEHRÁT. R.E.M. IMITATION OF LIFE Moderuje Petr Král. 10:00 Zprávy Z domova i ze světa. Sport, Zelená vlna a počasí. O dopravní situaci informujte na bezplatné lince 800 553 553. 09:55
Český rozhlas

petr král cesky rozhlas
Lidé z Českého rozhlasu, kteří se podílejí na přípravě programu a vysílání stanic. Členové vedení, moderátoři, redaktoři, jednotlivá pracoviště.
Lidé stanice | Český rozhlas Radiožurnál

petr král cesky rozhlas
Udělali jsme největší průzkum o české společnosti za 30 let a teď s ním konfrontujeme politiky ve speciálních debatách. Dnešní téma: VZDĚLÁNÍ. Hosty Jana Pokorného v debatě v Brně byli: Robert Plaga, ministr školství z hnutí ANO, Petr Fiala, předseda ODS, Jiří Růžička, senátor za STAN a Dan Prokop, sociolog.
Živé vysílání - Podrobný přehled - Český rozhlas

Český básník, prozaik, esejista a překladatel Petr Král, píšící česky i francouzsky, se stal jednou z 64 osobností, které ve čtvrtek vyznamenala Francouzská akademie. Ta tradičně v červnu uděluje své ceny osobnostem, vynikajícím na poli kultury, a to s využitím francouzštiny, uvedla agentura AFP.
Galerie: Petr Král | ČRo Radiožurnál - rozhlas.cz

Petr Král je moderátor Dopoledního Radiožurnálu a také hudební dramaturg – stará se o to, jaká hudba na Českém rozhlasu Radiožurnálu proudí do uší posluchačů. „Jsem v rádiu na dvou židlích, od deseti do třinácti sedím na té moderátorské ve studiu dopoledne-odpoledního


  • knihy dobrovský¨
  • amateri inzeraty
  • marika šoposká tvoje tvář má známý hlas
  • soutez tvoje tvar ma znamy hlas
  • tvoje tvář má známý hlas jackuliak
  • maaareczek20190 oblíbená alba rajce net
  • rychly prachy red tube
  • kaufland pyrotechnika letak
  • vaclavske namesti knihy dobrovsky
  • česká spořitelna štefánikova brno
©reated by

Honza Zíka

, all rights reserved.